Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
82334

Hakkımızda

Dawari Sakatat, siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet ve kaliteli ürün vermek politikası ile kurulmuştur. Türkiye pazarından kırkbayır alınmakta olup, ihracatçı bir firma olduğumuzdan dolayı iç piyasaya ürün satışı yapılmamaktadır.

Sektörde sakatat ürünleri; öncelikli olarak kırkbayır, alımı ve satımı yapılmaktadır. Özellikle Uzak Doğu pazarında önemli müşteri portföyümüz bulunmakta olup, önemli bağlantılarımız mevcuttur. Şirketimizin İran başta olmak üzere Afganistan ve Pakistan'da faal diğer şirket kolları da bulunmakta olan uluslararası bir firmayız. Geçmişimiz 1986 yılına kadar uzanmaktadır.

Sektörün başarılı şirketlerinden biri haline gelmeyi hedeflemiş olan firmamız; Hijyenik ve çevreci bir üretim ortamında, insan sağlığını ve refahını her şeyin üstünde tutarak, en son teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip etmektedir. Sakatat sektöründe kendimizi sürekli geliştirerek sattığımız ürünlerin insan sağlığı üzerindeki öneminin ve değerinin bilincini tüketicilere de taşımakta olan bir firmayız. Yeni yatırımlarla daha büyük istihdam alanları oluşturup, müşterilerimize kaliteli, güvenli, doğal ve ucuz ürünler sunarak geçmişini sürekli gelişme modelleriyle geleceğe taşıyan, örnek alınan öncü bir firma olmaktır.